Kalenteri

Tulossa olevat valmennukset. Kysy lisätietoa TE-toimistostasi!

Pohjanmaan työnhakuvalmennuset ja ajankohdat

Etelä-Pohjanmaan työnhakuvalmennukset ja ajankohdat

Koulutuksen nimiKoulutuspaikkaAlkaaPäättyy
TyönhakuvalmennusSeinäjoki20.1.202024.1.2020
TyönhakuvalmennusLappajärvi27.1.202031.1.2020
TyönhakuvalmennusKauhava3.2.20207.2.2020
Työnhakuvalmennus NuorilleSeinäjoki10.2.202014.2.2020
TyönhakuvalmennusAlavus17.2.202021.2.2020
TyönhakuvalmennusSeinäjoki2.3.20207.3.2020
TyönhakuvalmennusJalasjärvi9.3.202013.3.2020
TyönhakuvalmennusLapua16.3.202020.3.2020